top of page
Window Closeup

O Firmie

Firma PPHU DELTA istnieje od 1991 roku i jest producentem najwyższej jakości bezołowiowej stolarki z PCV w systemie greenline, stolarki aluminiowej . Zakład produkcyjny znajduje się w Augustowie, gdzie produkcja stolarki PCV odbywa się na kilku supernowoczesnych liniach produkcyjnych o dziennej zdolności produkcyjnej kilkuset okien i drzwi.

Do produkcji okien i drzwi DELTA używamy wyłącznie komponentów najwyższej jakości, dostarczanych przez najbardziej renomowane firmy światowe: oryginalne niemieckie bezołowiowe profile PCV greenline KÖMMERLING, TROCAL i KBE, niemieckie okucia UNI-JET GU, szyby zespolone Pilkington, Saint Gobain, Guardian, Glaverbel.
 

Produkcja prowadzona jest przez wysokowykwalifikowanych pracowników pracujących w firmie od wielu lat.

 

Produkowana stolarka przechodzi bardzo drobiazgową kontrolę jakości. Wszystko to razem gwarantuje najwyższą jakość stolarki dostarczanej naszym Klientom.
 

Ponadto wszystkie produkowane w firmie Delta systemy okienne i drzwiowe przechodzą systematyczne Badania Laboratoryjne na zgodność z Normami Europejskimi EN i zawsze uzyskują wyniki badań znacznie przewyższające obowiązujące Normy Europejskie EN. Znaczna część producentów okien i drzwi nie prowadzi badań swoich wyrobów na zgodność z wymogami Norm Europejskich EN i przedstawia Klientom jedynie atesty na poszczególne elementy składowe okien np. atesty na szyby czy okucia a to nie gwarantuje wysokiej jakości okien gdyż nawet z dobrych komponentów można wyprodukować niskiej jakości wyrób. Poza tym zdarzają się przypadki nieuczciwych producentów którzy informują że np. stosują w swoich oknach okucie "X" a w rzeczywistości w jednym oknie Klient otrzyma składankę elementów okuć pochodzących od różnych, czasami zupełnie nieznanych garażowych producentów. Tak wykonane okno czy drzwi nie mogą oczywiście funkcjonować prawidłowo o czym Klient przekonuje się niestety dopiero po pewnym okresie ich użytkowania.

Dzięki połączeniu naszej wiedzy i doświadczenia z najwyższej klasy materiałami zastosowanymi podczas produkcji, nasze okna i drzwi są:

  • najzdrowsze – unikalna technologia greenline pozwala uzyskać okna bezołowiowe, a dodatkowo antyalergiczne (pozbawione alergenów w postaci farb, lakierów, środków impregnujących). Produkty greenline są wytwarzane z PVC ze stabilizatorami bezołowiowymi. Ekologiczny, przyjazny dla środowiska stabilizator cynkowo-wapniowy zastąpił szkodliwy ołów. Ale greenline, to coś więcej niż sama zamiana stabilizatorów. Nasze innowacyjne produkty osiągają nie tylko lepszy bilans ekologiczny, lecz także zwiększoną odporność na wpływ warunków pogodowych, dłuższą trwałość jedwabnego połysku i lepsze właściwości izolacyjne.

  • najtrwalsze – zastosowanie oryginalnych niemieckich profili o podwyższonej sztywności oraz oryginalnych niemieckich uszczelek fabrycznie wtłoczonych w profil pozwoliło uzyskać okna o gwarantowanym okresie użytkowania do 30 lat.

  • najcieplejsze – unikalna kompozycja szczelnych 7, 6 i 5-komorowych profili oraz szyb o najniższej przenikalności ciepła U=0,5 w standardzie w systemie Kömmerling 88 7KKömmerling 76 MDTrocal 76 AD,  daje dodatkowe ok. 40% oszczędności ciepła w porównaniu do obecnie stosowanych systemów 5-komorowych.

Najwyższa jakość naszych okien i drzwi potwierdzona jest wieloma certyfikatami. Jako jeden z nielicznych producentów w tej branży od wielu lat stosujemy System Zarządzania Jakością, potwierdzony Certyfikatem ISO 9001:2000.

 

Wysoka jakość naszych produktów pozwala nam z powodzeniem eksportować na najbardziej wymagający rynek w Europie – rynek niemiecki oraz  do innych krajów Unii Europejskiej.

Naszym klientom zapewniamy bezpłatny pomiar, wycenę oraz profesjonalny montaż, wykonywany przez doświadczone ekipy montażowe. Nasi pracownicy zapewnią Państwu profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie doboru stolarki PCV do Państwa indywidualnych potrzeb.

Chcielibyśmy, aby dołączyli Państwo do grona naszych zadowolonych Klientów, którzy postawili na najwyższą jakość.

Zaufaj naszemu doświadczeniu!

bottom of page