top of page
Zasłony i żaluzje

DLACZEGO OKNA DELTA?

Budowa lub remont domu to inwestycja na długie lata. Dlatego wymaga starannego przemyślenia oraz rozważnego wyboru. Jednym z najważniejszych elementów wymarzonego domu są okna i drzwi. Nadają budynkowi indywidualny charakter. Łączą one wnętrze domu ze światem zewnętrznym i mają duży wpływ na jego atmosferę. Od ponad trzydziestu lat DELTA - Producent okien i drzwi - służy Klientom swoją wiedzą i doświadczeniem, gwarantując wykonanie okien i drzwi mogących sprostać najsurowszym wymaganiom trwałości oraz środowiskowym wraz z ich starannym montażem.

Wybierając nasze okna i drzwi, Klienci firmy DELTA uzyskują wiele korzyści:

  • oszczędzają energię, a co za tym idzie swoje pieniądze ponieważ okna DELTA produkowane z energooszczędnych 7-komorowych bezołowiowych profili PCV greenline z oryginalnymi niemieckimi uszczelkami w połączeniu z energooszczędnymi pakietami szybowowymi o współczynniku U=0,5 W/m²K  pozwalają uzyskać okna energooszczędne dające o ok 40% mniejsze straty ciepła niż większość okien oferowanych na rynku wykonanych z profili 5-komorowych o szerokości 70 mm.

  • wyjątkowa długowieczność sprawia, że przez wiele lat nie zachodzi potrzeba przeprowadzania kolejnego remontu dzięki czemu oszczędzają swoje pieniądze,

  • ekologiczność produktów sprawia że po okresie użytkowania wynoszącym do 30 lat zostaną one poddane w całości recyclingowi dzięki czemu żadna ich część nie będzie zanieczyszczać naszego środowiska,

  • okna i drzwi DELTA są całkowicie antyalergiczne - nie wywołują reakcji alergicznych.

  • kolejną korzyścią związaną z zakupem okien i drzwi DELTA jest podniesienie komfortu mieszkania dzięki uzyskaniu lepszych parametrów izolacyjności akustycznej.

Okna DELTA to okna greenline - okna bezołowiowe i wyjątkowe.

Dzięki różnorodności systemów profili okiennych DELTA produkuje bardzo szeroką gamę okien: praktycznie o dowolnym kształcie, kolorze i funkcjach. Kształt, kolor i funkcje naszych okien ogranicza tylko wyobraźnia naszych Klientów i architektów.


Bardzo ważnymi parametrami - o które nasza Firma dba szczególnie - jest energooszczędność, trwałość oraz ekologiczność produktów.

Wszystko to razem gwarantuje naszym Klientom najwyższy komfort mieszkania.

 

Dobre samopoczucie naszych Klientów nie zależy tylko od zabezpieczenia przed złymi warunkami klimatycznymi lub akustycznymi. Nasze okna chronią również przed włamaniem.

 

Standardem w naszych oknach są specjalne stalowe wzmocnienia w skrzydłach i ościeżnicach oraz okucia z trzpieniem ryglującym skrzydło w ościeżnicy.

 

Dodatkowo okna DELTA mogą być wyposażone w pakiety szybowe antywłamaniowe oraz okucia antywłamaniowe, dzięki którym dom staje się jeszcze bezpieczniejszy.

 

Nasze okna są bezpieczne dla Twojego zdrowia i zdrowia Twojej rodziny, nie zawierają szkodliwego ołowiu!

 

Okna DELTA to okna greenline – okna bezołowiowe i wyjątkowe.

bottom of page